Програми реабілітації

В ООБФРДІ «Майбутнє» (Дитячому реабілітаційному центрі ім. Бориса Літвака) діють наступні програми реабілітації за бюджетні кошти:

1. Діти з інвалідністю з усієї України можуть пройти реабілітацію за рахунок коштів державного бюджету (постанова КМУ № 309). 

2. Діти з інвалідністю з порушенням опорно-рухового апарату та центральної і периферичної нервової системи, діти, які належать до групи ризику щодо отримання інвалідності, зареєстровані в ОДЕСЬКІЙ області, можуть пройти реабілітацію за рахунок коштів обласного бюджету. Детальніше

3. Діти з порушенням розвитку та діти груп біологічного та соціального ризику, зареєстровані в м. ОДЕСА, можуть пройти реабілітацію в межах Міської цільової програми. Детальніше

Як дізнатись про можливість проходження курсу в ООБФРДІ «Майбутнє» дитині без інвалідності? 
Потрібно записатися на прийом до невролога або психіатра нашого Центру, щоб пройти обстеження та дізнатися про можливість проходження курсу реабілітації за визначеним діагнозом. 
Реєстратура:
+38 066 270 03 97
+38 066 270 04 73
+38 048 753 36 58

Ми також надаємо повний спектр консультаційно-діагностичних, реабілітаційних та психолого-педагогічних послуг для усіх дітей від народження.