Поширені запитання

Як дитині з інвалідністю пройти реабілітацію в ООБФРДІ "Майбутнє" (Дитячому реабілітаційному центрі ім. Бориса Літвака) за Постановою №309?


Один з батьків дитини або її законний представник подає до місцевого управління соціального захисту заяву про направлення дитини до реабілітаційної установи разом з оригіналами та копіями наступних документів: 
- паспорт громадянина України та/або свідоцтво про народження, та/або інший документ, що посвідчує особу дитини; 
- індивідуальна програми реабілітації, що видана лікарсько-консультативною комісією лікувально-профілактичного закладу; 
- виписка з медичної карти амбулаторного (стаціонарного) хворого (форма № 027/о). 
Важливо! Для того, щоб пройти курс реабілітації у нашому Центрі, в заяві потрібно вказати Одеський обласний благодійний фонд реабілітації дітей-інвалідів "Майбутнє".

Детальніше за посиланням.

Як дізнатись про можливість проходження курсу реабілітації дитині без інвалідності в ООБФРДІ "Майбутнє" (Дитячому реабілітаційному центрі ім. Бориса Літвака)?


Записатися на прийом до невролога або психіатра нашого Центру, щоб пройти обстеження та дізнатися про можливість проходження курсу реабілітації за визначеним діагнозом. 

Хто може звернутися за консультацією та обстеженням в Дитячий реабілітаційнтй центр ім. Бориса Літвака?


Ми відкриті для усіх дітей від народження. Фахівці нашого Центру надають повний спектр консультаційно-діагностичних, реабілітаційних та психолого-педагогічних послуг.

Питання


Відповідь