Про нас

images

Одеський обласний благодійний фонд реабілітації дітей-інвалідів «Майбутнє» був заснований у 1996 році Борисом Літваком.
 
Основна благодійна програма фонду «Майбутнє» - це забезпечення медичної, фізичної, психолого-педагогічної та соціальної реабілітації дітей з особливими потребами, а також дітей з порушеннями розвитку. Програма здійснюється через Дитячий реабілітаційний центр імені Бориса Літвака. За час роботи Благодійного фонду «Майбутнє» курси реабілітації у Центрі пройшли більше 36 тисяч дітей. 
 
Голова правління ООБФРДІ «Майбутнє» - Вероніка Євгенівна Михайленко, головний лікар, дитячий невролог, кандидат медичних наук, заслужений лікар України.
 
Благодійний фонд «Майбутнє» розміщується в центрі Одеси, на вулиці Пушкінській, 51. Будівлю вінчає золотий Ангел Надії та Милосердя, завдяки якому фонд ще називають «Будинком з Ангелом».
 
Фонд завжди відкритий для партнерства та спільних проектів. Якщо Ви хочете стати партнером фонду «Майбутнє», будь ласка, напишіть нам press.maybutnye@gmail.com або зателефонуйте +38 099 552 88 89. 
 
Благодійний фонд «Майбутнє» дуже вдячний всім за підтримку! Всі Ваші пожертвування йдуть на здійснення нашої спільної цілі  — допомагати дітям, створювати для них можливости для повноцінного життя, підтримувати родини з особливими дітьми, Нам дуже важливо усвідомлювати, що є люди, чиї серця відкриті для милосердя, чиї справи спрямовані на творення добра. Така підтримка надає нам сил і впевненості у щасливому Майбутньому України!