Підтримати фонд

Благодійний фонд «Майбутнє» щиро вдячний всім за допомогу і підтримку! 
Тут Ви можете обрати найбільш зручний для Вас спосіб надати допомогу фонду.
 

Приватбанк

Скануйте через додаток або переходьте за посиланням (* - обов'язкові поля).
Ви будете автоматично перенаправлені на сайт платіжної системи LIQPAY, де вже потрібно буде ввести дані Вашої банківської картки.
Натискаючи на кнопку "Допомогти", Ви погоджуєтесь з тим, що перераховуючи кошти за адресним призначенням платежу (благодійний безповоротний внесок), Ваше пожертвування повністю або частково може бути використано на інші статутні цілі ООБФРДІ “Майбутнє” у разі, якщо використання даних коштів за призначенням неможливо або неефективно (наприклад, надмірний збір коштів на конкретний проект).

QrCode

АБ "Південний"

Оберіть валюту

Корпоративна благодійність

Допомагати іншим можна не лише самотужки, а й цілим колективом. Так Ви не тільки надасте реальну допомогу Фонду, але й поліпшите атмосферу в команді та згуртуєте колег. А Ваша компанія завдяки співпраці з фондом «Майбутнє» зможе реалізувати принципи соціальної відповідальності бізнесу. Фонд завжди відкритий для партнерства та спільних проектів. Ваш бізнес може приєднатися до допомоги дітям: підтримати конкретний збір або фонд в цілому. Якщо Ваша компанія хоче стати партнером фонду «Майбутнє», будь ласка, напишіть нам або зателефонуйте +38 099 552 88 89. 

Реквізити:

Одержувач: Одеський обласний благодійний фонд реабілітації дітей-інвалідів «Майбутнє» (ООБФРДІ «Майбутнє»)
Код ЕДРПОУ: 24533439
Банк : АБ «Південний» в м. Одеса
МФО банку: 328209
Рахунок №: UA93 328209 0000 0000 2600 1313 475
Призначення платежу: Благодійний безповоротний внесок