Психотерапія (сімейна, дитяча, підліткова)

images

Записатися на консультацію:
Психолого-педагогічне відділення:
+38 048 760 44 25
Реєстратура:
+38 066 270 03 97
+38 066 270 04 73
+38 048 753 36 58

Те, що відбувається з дитиною, є частиною або відображенням загальної сімейної ситуації. На сімейній терапії психотерапевт уточнює запит батьків, спосіб життя сім'ї, особливості взаємин між її членами. Приділяє увагу тому, в який момент у дитини з'явилася проблема, було це пов'язано зі змінами в сім'ї, як батьки намагалися впоратися з проблемою. Робота з усією сім'єю – обов'язкова та невід'ємна частина процесу психотерапії. Якщо дитина пройде індивідуальну терапію, а потім повернеться в середовище, де виникла проблема, швидше за все згодом повернеться і проблема.

На дитячій та підлітковій терапії сімейні консультації проходять у вільному режимі, за потребою. Їхня мета — супроводити психотерапію, в якій можуть бути не тільки сприятливі періоди, а й спади, кризи. Психотерапевт прояснює зміни, що відбуваються з дитиною, допомагає батькам підтримувати вдома індивідуальний процес.

Багато емоційних і поведінкових труднощів становлять частину нормального розвитку і не вимагають терапевтичного втручання, якщо виникають не надто часто або не надто виражені в певний момент розвитку дитини. Коли вираженість цих проблем переходить межі норми, можна вважати їх такими, що спричиняють небажані наслідки для дитини. Наприклад, якщо у десятирічної дитини немає друзів, вона не розмовляє по телефону, боїться спати в кімнаті одна і часто відмовляється йти до школи, тоді поведінку дитини можна вважати дезадаптивною. Саме в таких випадках і показано психотерапію.

PhotoDownPage1
PhotoDownPage2
PhotoDownPage3