Реабілітаційна клітка «Павук»

images

Реабілітаційна клітка «Павук» - це спеціальна підвісна система, яка призначена для навантаження опорно-рухового апарату, відновлення амплітуди руху, нормалізації тонусу м’язів та збільшення їхньої сили, покращення балансу та розвитку координації рухів. В системі можна використовувати активні вправи з дозованим опором, активні вправи з підтримкою та використанням системи блоків і важелів, еластичних шнурів. 

За допомогою реабілітаційної системи «Павук» можна розвантажити м’язи, наблизившись до стану невагомості, а за потребою ефективно навантажити їх. Підвісна терапія сприяє зміцненню м’язів та є ефективною навіть у тих випадках, коли пацієнт не може самостійно пересуватись у просторі. Система призначена для осіб з атрофією м’язів і з ослабленням м’язового тонусу, з обмеженням рухливості суглобів, а також з паралічами і парезами м’язів. 

Реабілітаційна система «Павук» розроблена для індивідуальної реабілітації дітей та підлітків з діагнозом ДЦП, неврологічними вродженими чи набутими вадами та хворобами, проблемами руху та моторики після черепно-мозкових та спінальних травм, інсультів, ортопедичних травм, переломів чи спортивних травм.

PhotoDownPage1
PhotoDownPage2
PhotoDownPage3