Локомоторне тренування

images

Локомоторне тренування — це реабілітаційна стратегія, розроблена  для навчання та відновлення функції ходи. У дитячому реабілітаційному центрі ім. Бориса Літвака проходять заняття з використанням сучасних пристроїв: 

Lokomat Pro — це роботизований комплекс для локомоторної терапії з розширеним зворотнім зв'язком. Можливості апарата дозволяють працювати з дітьми з важкими руховими порушеннями, корегуя вплив вертикального положення на м’язовий тонус пацієнтів. В процесі установки програми тренування ходи в ортезах є можливість задати оптимальну амплітуду руху в суглобах нижніх кінцівок дитини. Дані показники фіксуються програмою і аналізуються в процесі роботи інструктором-оператором. Синхронізація крокових рухів зі швидкістю бігової доріжки при контакті підошовної частини стопи з опорною поверхнею дозволяє змоделювати всі фази кроку, а контроль показників супротиву зі сторони гіперактивних м’язових груп дозволяє зберегти максимальну ступінь включення пацієнта в процес ходи. Підбір інтерактивних вправ мотивує дитину до змін напряму руху і їх інтенсивності.
 
GEO-system являє собою сучасний автоматизований реабілітаційний пристрій для відновлення функції ходи, для реабілітації пацієнтів з порушеннями рухової функції нижніх кінцівок за допомогою локомоторної терапії. Система переміщує ноги дитини відповідно до встановленої схеми, яка передбачена програмним забезпеченням. Ножні механізми відтворюють ходу на підлозі або піднімання чи опускання сходами. Перед початком реабілітації пацієнта закріплюють ременями до системи підтримки ваги тіла, яка фіксує дитину на протязі всієї реабілітації. Після того, як за допомогою затискувачів ноги закріплюються до ножної дошки, встановлюється відповідна програма реабілітації і здійснюється автоматична послідовність рухів В залежності від діагнозу, пацієнт може приймати пасивну або активну участь у реабілітації. Інтегровані датчики дають можливість вести кількісний облік та оцінювати ефективність проведення процедури. 

Локо-система - це механокомплекс, що складається з низкошвідкісної бігової доріжки (тредміл) з рейковим полотном, паралельними брусами і системою підвішування пацієнта з розвантаженням ваги. Основна мета застосування цього пристрою — викликати сенсорні сигнали, необхідні для запуску локомоторного паттерну (схеми послідовного збудження нейронів, що забезпечують скорочення м’язів і беруть участь в ході). 

PhotoDownPage1
PhotoDownPage2
PhotoDownPage3