Кінезіотейпування

images

Кінезіотейпування (кінезіологічне тейпування) - це спосіб лікування різних захворювань і травм організму за допомогою аплікацій спеціальних еластичних пластирів (кінезіотейпів). Головною метою є забезпечення постійної підтримки м'язів, сухожиль і суглобів, а також сприяння зменшенню болю. Кінезіотейпування допомагає розслабити перенапружені та втомлені м'язи і прискорити природний процес їх відновлення. 

Кінезіотейп являє собою еластичні клейкі стрічки, виконані з 100% бавовни і покриті гіпоалергенним клейким шаром на акриловій основі, який активізується при температурі тіла. Еластичні властивості тейпів наближені до параметрів еластичності шкіри. Бавовняна основа не перешкоджає диханню шкіри. Дані властивості дозволяють використовувати тейпи при прийнятті ванн, різних водних процедурах, в повсякденному житті. 

У нашому Центрі ми застосовуємо наступні корекційні техніки – механічну, фаціальну, послабляючу, зв’язково - сухожильну, функціональну, лімфатичну. Метод не має вікових обмежень і може застосовуватись у дітей починаючі з 6 місяців показуючи гарні результати.

PhotoDownPage1
PhotoDownPage2
PhotoDownPage3