Дитячий невролог

images

Записатися на консультацію:
Реєстратура:
+38 066 270 03 97
+38 066 270 04 73
+38 048 753 36 58
Психолого-педагогічне відділення:
+38 048 760 44 25

Дитячий невролог займається діагностикою, лікуванням і профілактикою захворювань центральної та периферичної нервової системи, а також функціональних порушень у дітей і підлітків віком до 18 років.

Ураження нервової системи малопомітні в ранньому віці, проте істотно впливають на подальший нервово-психічний розвиток дитини. Затримки рухового та психічного розвитку, порушення розвитку від народження, недорозвинутість мовлення, судоми, тіки, гіперактивність, втрати свідомості - далеко не повний список ознак, що свідчать про наявність захворювань, лікування яких входить до компетенції дитячого невролога. Навіть примхи, небажання підкорятися, поганий сон, енурез у дітей старше 3-х років, кривляння, труднощі шкільного навчання, труднощі адаптації в колективі та інше можуть приховувати за собою певні порушення нервової системи. Якщо вчасно їх не скорегувати, ситуація ускладнюється з плином часу і подальшим зростанням малюка. 

Дитячі неврологічні хвороби проявляються різноманітними симптомами, за якими визначити наявність порушень без допомоги фахівця буває дуже важко, тому профілактичному обстеженню варто приділяти особливу увагу. Дитячі неврологи нашого центру працюють з усіма запитами в сфері дитячої неврології, ведуть курси реабілітації.

PhotoDownPage1
PhotoDownPage2
PhotoDownPage3