Новини

Ведмедик Huggy Puppy шукає друзів і допомогає дітям

Німецько-український проект для дітей, постраждалих від війни.

images

Психологами БФ «Майбутнє» сумісно з партнерами та колегами з дитячого центру SPZ Schwabing на базі кафедри соціальної педіатрії Мюнхенського технічного університету реалізується новий проект Huggy Puppy, направлений на допомогу дітям, що мають травми, пов’язані з війною. Проект носить дослідницький та терапевтичний характер і активно використовується в Німеччині при роботі з дітьми біженців.

Проект призначений для дітей 3-9 років, що мають проблеми психологічного характеру внаслідок військових дій на території України. Наприклад: були свідками вибухів/обстрілів, втратили рідних, перебували на окупованих територіях, бояться сирен, гучних звуків, втратили друзів, почувають себе самотніми, часто сумують, плачуть, тривожні, депресивні, апатичні, роздратовані, втратили інтерес до звичайних ігор тощо.

У рамках проекту проводяться дослідження когнітивної сфери та емоційного стану дитини та надається в подарунок спеціальна терапевтична іграшка – ведмедик Huggy Puppy. Проект передбачає декілька відвідувань Дитячого центру та роботу з декількома спеціалістами. Батьки отримують результати досліджень та рекомендації, дитина – іграшку та інструкції до неї.

Участь у проекті є повністю безкоштовною. Запрошуємо до участі всіх дітей 3-9 років, хто постраждав від війни та потребує психологічної допомоги!

Детальніше про проект можна дізнатись за номером телефону +38 099 666 11 86 або за адресою: м. Одеса, вул. Пушкінська, 51, «Будинок з Ангелом», психолого-педагогічне відділення, 31 кабінет (головний психолог Макеєва Євгенія Олександрівна).

PhotoDownPage1
PhotoDownPage2
PhotoDownPage3