Новини

У галереї БФ «Майбутнє» триває благодійна виставка-продаж

Частина коштів від продажу вже передана на ЗСУ та на обладнання для Дитячого реабілітаційного центру.

images

Благодійність може бути не лише потребою вашої душі, а й приємною і навіть корисною частиною життя. Так! Якщо Ви - власник атмосферної кав’ярні, магазину, презентабельного офісу, квартири, яка потребує яскравого оновлення, чи просто шанувальник прекрасного, придбайте картину на благодійній виставці-продажу "Відчуття весни".

Натюрморти, пейзажі, абстракції, об'ємні роботи, ексклюзивні чашки та листівки із зображенням янголят впишуться у будь-який інтер'єр та привернуть увагу ваших гостей. Гроші від продажу підуть на допомогу ЗСУ, на придбання обладнання для Дитячого реабілітаційного центру імені Бориса Літвака та на підтримку українських митців.

Автори робіт - члени Одеської спілки художників України, викладачі Кафедри рисунка, живописи и архитектурной графики Архітектурно-художнього інституту Одеської академії будівництва та архітектури.

Виставка «Відчуття весни» відкрита до 5 травня 2023 року включно, по буднях з 12:00 до 16:00 и з 17:00 до 19:00 за адресою: м. Одеса, вул. Пушкінська, 51, БФ «Майбутнє» («Будинок з ангелом»).

PhotoDownPage1
PhotoDownPage2
PhotoDownPage3