Новини

Сучасне обладнання для реабілітації дітей

Заняття з нейрокорекції відбуваються із застосуванням системи віртуальної реальності.

images

У Дитячому реабілітаційному центрі ім Бориса Літвака заняття з нейрокорекції відбуваються, у тому числі, із застосуванням системи «Nirvana».
 
Інтерактивна система віртуальної реальності «Nirvana» - це медичний пристрій, спеціально розроблений для реабілітації дітей з руховими порушеннями, з моторною незграбністю, з розладами психологічного та мовного розвитку. 

Система проектує ігрове поле на фізичну поверхню та пропонує велику кількість вправ, спрямованих на розвиток моторики, відновлення координації рухів, утримання рівноваги, формування когнітивних функцій, навичок спілкування. «Nirvana» залучає дитину до віртуального середовища, використовуючи зорові та слухові ефекти, імітуючи тактильні відчуття. З її допомогою є можливість, не виходячи з кабінету, створювати природне середовище та ситуації, такі як прогулянки із собакою, гра у воді, подолання перешкод, гра на музичних інструментах тощо. 

Система дає дитині повну свободу пересування, не вимагає використання окулярів, рукавичок, інших датчиків, і в той же час навчає працювати у чітко заданому просторі. Саме середовище зі зворотним аудіо- та відеозв'язком з високою якістю графіки стимулює дитину до роботи і значно підвищує її мотивацію.

PhotoDownPage1
PhotoDownPage2
PhotoDownPage3