Новини

Дітям першого року життя - особлива увага

Для профілактики порушень у дитини важливо прийти на огляд до фахівців якомога раніше.

images

Спостерігаючи за малюком з перших днів життя, батьки не завжди можуть оцінити, чи правильно він розвивається. Для профілактики рухових порушень та затримки психічного і мовленнєвого розвитку у дитини важливо прийти на огляд до дитячого невролога якомога раніше!

У Дитячому реабілітаційному центрі ім. Бориса Литвака («Будинок з ангелом») комплексна допомога дітям першого року життя включає:
  • ранню оцінку психомоторного розвитку;
  • корекцію порушень м'язового тонусу;
  • розвиток загальної моторики, активізацію діяльності дрібної моторики рук;
  • формування зорової функції, зорово-моторної координації;
  • формування слухового сприйняття;
  • формування голосових реакцій, стимуляцію передмовного розвитку, гуління та лепета.

У Центрі застосовуються різні методи корекції: від класичної лікувальної гімнастики до різних авторських методик (Войта-терапія, Бобат-терапія, розвиваюча гімнастика за Цукунфт-Хубер, програма А. Смолянінова «Рука-Мозок»), а також класичний масаж, гідромасаж, індивідуальні заняття у басейні, логопедична корекція, різні види сенсорної стимуляції.

Допомога дітям з руховими порушеннями та затримкою психічного і мовленнєвого розвитку ефективна лише за спільних зусиль фахівців і батьків! Процес відновлення не повинен припинятись після того, як ви виходите за двері Центру. 
Тому наші неврологи, фахівці з лікувальної фізкультури, логопеди також навчають батьків, як правильно проводити корекцію в домашніх умовах.

PhotoDownPage1
PhotoDownPage2
PhotoDownPage3