Новини

Шукаємо Ангелів-хранителів для дітей у «Будинку з Ангелом»!

Ми розпочинаємо благодійний проект для підтримки дітей з особливостями психофізичного розвитку.

images

Завдяки Вашій підтримці діти з особливостями психофізичного розвитку зможуть отримувати життєво необхідну допомогу у Дитячому реабілітаційному центрі ім. Бориса Літвака. «Ангели-хранителі» - це не зовсім про швидкий результат і захоплюючи сторіз. Наші діти стикаються з серйозними викликами все своє життя. Не всі діточки з особливими потребами зможуть в повному обсязі ходити, розмовляти, чути, розуміти навколишній світ. Але всі вони обов'язково відчують любов і турботу своїх добродійників!
 
Двотижневий курс фізичної та психологічної реабілітації потребує 16-25 тисяч гривень (залежно від діагнозу). Завдяки державній і міській підтримці дитина може розраховувати максимум на 3 курси на рік. І це при необхідності щоденних занять у центрі і вдома. Деякі родини вимушені відмовлятися навіть від цієї допомоги, бо не мають можливості доїхати до реабілітаційного центру... Їм не впоратися без нашої підтримки. 
 
Як тільки ми зберемо перші необхідні гроші, ми познайомимо Вас з дітьми та їхніми історіями (ми не хочемо заздалегідь обнадіювати сім'ю). Спочатку курс реабілітації пройдуть діти з тяжкими діагнозами з багатодітних або неповних родин, і родин, які постраждали внаслідок війни. Дуже сподіваємося, що такий шанс отримають якомога більше наших маленьких героїв.
 
Ви можете перерахувати будь-яку посильну для Вас суму на нашому сайті (у коментарях вкажіть «ангел»). Будь ласка, станьте для дітей Ангелами-хранителями - щирими, надійними, здатними на диво! Це найкраще покликання у житті.

PhotoDownPage1
PhotoDownPage2
PhotoDownPage3