Голова правління БФ «Майбутнє» - лауреатка престижного рейтингу
Вероніка Євгенівна Михайленко – серед жінок Одещини, які наближають перемогу України.
![images](/images/news/news_28_03_2024_2.jpg)
Вероніка Євгенівна Михайленко, головний лікар Дитячого реабілітаційного центру ім. Бориса Літвака, стала лауреаткою рейтингу «100 успішних жінок Одещини: разом – до Перемоги!». Саме таку назву отримав у цю воєнну пору традиційний рейтинг, заснований дев’ять років тому виданнями Південноукраїнського Медіа Холдингу. В основі визначення лауреаток – не лише професійні досягнення у тій чи іншій сфері, а й благодійна діяльність, адже сьогодні успіх кожної українки нерозривно пов’язаний з працею задля перемоги України над ворогом, задля підтримки країни та її громадян у цей важкий час.
Про кожну з номінанток можна було сказати – волонтерка, бо жодна не стоїть осторонь допомоги нашим захисникам і українцям, що потерпіли від війни. Експертне журі разом з оргкомітетом визначили, хто ввійшов до сотні лауреаток. Усі вони були запрошені на урочисту церемонію нагородження, яка відбулася у Міжнародному культурному центрі «Уніон».
Пишаємося і бажаємо наснаги й успіхів на шляху до Перемоги!
Ознайомитися зі списком лауреаток рейтингу можна за посиланням.
![PhotoDownPage1](/images/news/news_28_03_2024_1.jpg)
![PhotoDownPage2](/images/news/center.jpg)
![PhotoDownPage3](/images/news/center_2.jpg)