Новини

У галереї БФ «Майбутнє» відкрилась виставка «Відчуття весни»

Частина коштів від продажу картин піде на ЗСУ та на обладнання для Дитячого реабілітаційного центру.

images

У галереї Благодійного фонду «Майбутнє» відкрилась виставка-продаж творів мистецтва «Відчуття весни». Наш зал наповнився ароматами квітів і фруктів, звуками міста та узбережжя...

В експозиції представлені роботи викладачів кафедри рисунка, живопису та архітектурної графіки Архітектурно-художнього інституту Одеської державної академії будівництва і архітектури, членів Одеської спілки художників України О.М. Недошитко, С.І. Споденюка, Н.Р. Кубриш, О.Є. Білгородської, В.Б. Григор’євої, Л.М. Міхової, О.М. Коншиної, О.М. Самойлової, Л.І. Олешко, К.П. Кучеренко.

Частина коштів від продажу картин, листівок, чашок піде на допомогу нашим захисникам. В цьому році це вже друга благодійна виставка кафедри, яка спрямована на підтримку Збройних Сил України. 

Ще одна мета проекту — збір на обладнання для Дитячого реабілітаційного центру ім. Бориса Літвака («Будинок з янголом»). Дужє приємно, що деякі роботи були продані вже під час відкриття виставки, і гроші передані на благодійнй цілі.

Виставка «Відчуття весни» відкрита по буднях з 12:00 до 16:00 и з 17:00 до 19:00 за адресою: м. Одеса, вул. Пушкінська, 51, Благодійний фонд «Майбутнє» («Будинок з янголом»).

PhotoDownPage1
PhotoDownPage2
PhotoDownPage3