Новини

Голова правління БФ «Майбутнє» - лауреатка почесного рейтингу

Вероніка Михайленко увійшла до Рейтингу «100 жінок Одещини, які наближають перемогу».

images

Голова правління Благодійного фонду «Майбутнє», головний лікар Дитячого реабілітаційного центру ім. Бориса Литвака, заслужений лікар України Вероніка Євгенівна Михайленко увійшла до Рейтингу «100 жінок Одещини, які наближають перемогу».

Відомий на всю країну та далеко за її межами Дитячий реабілітаційний центр («Будинок з ангелом»), яким опікується Одеський обласний благодійний фонд «Майбутнє», після початку повномасштабної війни ненадовго зупинив свою роботу з огляду на безпеку дітей і колективу. Однак уже в середині квітня 2022 року ми відновили свою діяльність з урахуванням умов воєнного стану. Більше того: високоякісну допомогу почали надавати за рахунок державного, обласного і міського бюджетів не лише дітям, які проживають в Одесі та області, а й зареєстрованим тут внутрішньо переміщеним особам.

Колектив фахових співробітників проводить комплексну медичну, фізичну, психолого-педагогічну та соціальну реабілітацію. Така діяльність набула нині ще більшої актуальності для дітей та їхніх батьків, серед яких чимало військовослужбовців.

Щиро дякуємо за довіру і високу оцінку нашої діяльності!

З іменами лауреаток Рейтингу «100 жінок Одещини, які наближають перемогу» ви можете ознайомитись за посиланням.

PhotoDownPage1
PhotoDownPage2
PhotoDownPage3