Благодійний продаж картин
Кожна картина допоможе дітям отримати реабілітацію.
![images](/images/news/art_1.jpg)
Ви маєте можливість придбати частинку Одеси на полотні і водночас допомогти дітям, які постраждали від війни.
Громадська організація "Спілка митців "Берег Овідія" (голова Володимир Левчук) спільно з Одеським обласним благодійним фондом реабілітації дітей-інвалідів "Майбутнє" проводять збір коштів на реабілітацію дітей, постраждалих в ході російсько-української війни. Кошти, виручені від продажу картин учасників міжнародних симпозіумів художників, будуть направлені на проходження курсу реабілітації у центрі фонду. Картини написані художниками з різних міст України в 2013-2023 роках. Ціна - 3000 гривень.
Інформація за телефоном 099 552 88 89.
![PhotoDownPage1](/images/news/art_2.jpg)
![PhotoDownPage2](/images/news/art_3.jpg)
![PhotoDownPage3](/images/news/art_4.jpg)