Новини

Діти малюють свої мрії про щасливе майбутнє

До експозиції увійшли роботи дітей з України, Ізраїлю та ПАР.

images

Запрошуємо одеситів та гостей нашого міста відвідати виставку дитячих малюнків «Діти малюють мир» у виставковому залі Одеського обласного благодійного фонду реабілітації дітей-інвалідів «Майбутнє».

До експозиції увійшли роботи дітей з України, Ізраїлю та ПАР. Діти малюють мир по різному. У когось це портрет домашнього улюбленця, сяюче сонце над блакитним морем, портрет подруг у барвистих вишиванках. У когось - янгол розправляє свої крила над усім світом, обіцяючи мир та спокій для людей усієї планети. Хтось зобразив українську хату у колі квітучих соняшників. Хтось дбайливо вимальовує портрети захисників, що сьогодні боронять нашу землю. Але головне, що кожен юний художник малював не лише олівцями та фарбами, а серцем.

Сьогодні наші діти малюють також навколишню драму війни, але найважливіше – надію та свої мрії про щасливе майбутнє, що завжди перемагає. Недарма дитячий малюнок вже став оберегом для українських військових. Сподіваємося, що ці малюнки підтримають та надихнуть наших захисників на скорішу перемогу.

Виставка відкрита протягом червня з 12:00 до 19:00 за адресою: м. Одеса, вул. Пушкінська, 51, Благодійний фонд «Майбутнє» («Будинок з ангелом»). Вхід вільний.


PhotoDownPage1
PhotoDownPage2
PhotoDownPage3