ЯКЩО ВАША ДИТИНА ЗАПИСАНА НА КУРС ЛІКУВАННЯ

 

Шановні батьки!Якщо ви отримали лист-підтвердження о прийнятті дитини на курс лікування в наш Центр, у якому чітко вказані терміни проведення даного курсу лікування - до цієї події слід підготуватись.

При собі необхідно мати (у тому числі на повторний курс лікування):

Дитині для проживання в Пансіонаті та проходження курсу лікування в Центрі  - докладний педіатричний епікриз з районної поліклініки з відомостями про перенесені захворювання, щеплення; довідка об епідоточенні, яка дійсна на протязі 3 днів; загальний розгорнутий аналіз крові + загальний аналіз сечі + аналіз калу на яйцеглист, здані не більш ніж за 7 днів до курсу; свідоцтво про народження + копія; пенсійне посвідчення + копія; спортивний костюм для занять лікувальною фізкультурою; купальні речі для проходження водних процедур. Якщо дитина не буде мешкати в Пансіонаті - пенсійне посвідчення та свідоцтво про народження не потрібні.

Важливо: Курс реабілітації протипоказаний протягом місяця після проведення щеплення дитини!

При наявності судом, гострих захворювань, а також загостренні хронічних захворювань, дитина знімається з курсу лікування в Центрі.Супроводжуючому дорослому для проживання в Пансіонаті - загальний розгорнутий аналіз крові + загальний аналіз сечі + аналіз калу на яйцеглист, здані не більш ніж за 7 днів до курсу; флюорографія (висновок); довідка об епідоточенні, яка дійсна на протязі 3 днів; висновок від терапевту про стан здоров'я, для жінок - висновок гінекологу; довіренність на дитину, якщо їдуть не батьки.
 
Не рекомендовано брати участь в процесі реабілітації дитини особам, що за станом здоров'я вимушені притримуватись фізичних обмежень: вагітних жінок, осіб похилого віку, страждаючим на ішемічну хворобу серця, гіпертонію тощо 
 

При неможливості прибути на курс лікування - ОБОВ'ЯЗКОВО(!) повідомити реєстратуру за тел. (048) 725-35-70, (048) 753-36-58 або за тел. (048) 724-32-48. У випадку відсутності завчасного повідомлення - у подальшій реабілітації буде відмовлено (!).


Наша адреса: 65048, м. Одеса, вул. Пушкінська, 51, Дитячий реабілітаційний центр.


Головний лікар,

Заслужений лікар України                             В.Є. Михайленко


<< Ноябрь 2022
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10
11 12 13 14 15
16 17 18 19 20
21 22 23 24 25
26 27 28 29 30НОВОСТИ

Центру - 25!!!
В честь этого события была открыта фотовыставка и проведён концерт в Одесской областной филармонии. Спасибо весм, кто остаётся с нами и помнит о Центре. 
***

Центру - 25!
На честь цієї події було відкрито фотовиставку та проведено концерт в Одеській обласній філармонії. Дякуємо всім, хто залишається з нами і пам'ятає про Центр.

Подробнее


Нам - 24 года!!! 3 сентября Детский реабилитационный центр им. Бориса Литвака празднует свой день рождения. От всей души поздравляем коллектив Центра, пациентов и людей, которые всегда находятся рядом с нами, помогают нам и верят в нас!
***

Нам - 24 роки!!! 3 вересня Дитячий реабілітаційний центр ім. Бориса Литвака святкує свій день народження. Від щирого серця вітаємо колектив Центру, пацієнтів і людей, які завжди знаходяться поруч з нами, допомагають нам і вірять в нас!


Подробнее


Дорогие пациенты! Рады сообщить, что с 13.07.2020 возобновляются курсы реабилитации. Детский реабилитационный центр им. Бориса Литвака будет работать, соблюдая санитарно-эпидемиологический режим.
---

Дорогі пацієнти! З радістю повідомляємо, що з 13.07.2020 поновлюються курси реабілітації. Дитячий реабілітаційний центр ім. Бориса Литвака буде працювати, дотримуючись санітарно-епідеміологічного режиму.

Подробнее


Архив новостей