ЯК ЗАПИСАТИ ДИТИНУ НА КУРС РЕАБІЛІТАЦЇЇ В ЦЕНТР
 

Дитячий реабілітаційний центр ім. Бориса Літвака ("Дім з янголом"), діяльність якого забезпечується Одеським обласним благодійним фондом реабілітації дітей-інвалідів "Майбутнє", здійснює комплексну медичну, фізичну та психолого-педагогічну реабілітацію дітей з порушеннями рухового, психичного і мовного розвитку, захворюваннями нервової системи і опорно-рухового апарату з 0 до 15 років.

Допомога надається по двум напрямкам:

  • консультації фахівців (за попереднім записом в реєстратурі)

  • курси лікування (тривалістю - 2 тижні)

Щоб записати дитину на курс лікування, будь ласка, уважно ознайомтесь із загальною інформацією щодо реабілітації дітей на офіційному сайті Міністерства соціальної політики України:  https://www.msp.gov.ua/content/reabilitaciya-ditey-z-invalidnistyu-vnaslidok-dityachogo-cerebralnogo-paralichu.html 

Далі, дотримуйтесь інструкцій і рекомендацій, що подані у інфографіці.

У першому пункті першого кроку при виборі мед. закладу оберіть заклад під номером 26 (
м. Одеса, Одеський обласний благодійний фонд реабілітації дітей-інвалідів «Майбутнє»)


Центр здійснює реабілітаційну програму відповідно із Клінічними протоколами МОЗ України.

Важливо: Якщо з якихось поважних причин не виходить потрапити до нас у Центр на призначений курс лікування, переконливе прохання негайно повідомити про це за телефонами: (048)-724-32-48 або (048)-722-11-92.


ЯКЩО ВАША ДИТИНА ЗАПИСАНА НА КУРС ЛІКУВАННЯ


<< Ноябрь 2022
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10
11 12 13 14 15
16 17 18 19 20
21 22 23 24 25
26 27 28 29 30НОВОСТИ

Центру - 25!!!
В честь этого события была открыта фотовыставка и проведён концерт в Одесской областной филармонии. Спасибо весм, кто остаётся с нами и помнит о Центре. 
***

Центру - 25!
На честь цієї події було відкрито фотовиставку та проведено концерт в Одеській обласній філармонії. Дякуємо всім, хто залишається з нами і пам'ятає про Центр.

Подробнее


Нам - 24 года!!! 3 сентября Детский реабилитационный центр им. Бориса Литвака празднует свой день рождения. От всей души поздравляем коллектив Центра, пациентов и людей, которые всегда находятся рядом с нами, помогают нам и верят в нас!
***

Нам - 24 роки!!! 3 вересня Дитячий реабілітаційний центр ім. Бориса Литвака святкує свій день народження. Від щирого серця вітаємо колектив Центру, пацієнтів і людей, які завжди знаходяться поруч з нами, допомагають нам і вірять в нас!


Подробнее


Дорогие пациенты! Рады сообщить, что с 13.07.2020 возобновляются курсы реабилитации. Детский реабилитационный центр им. Бориса Литвака будет работать, соблюдая санитарно-эпидемиологический режим.
---

Дорогі пацієнти! З радістю повідомляємо, що з 13.07.2020 поновлюються курси реабілітації. Дитячий реабілітаційний центр ім. Бориса Литвака буде працювати, дотримуючись санітарно-епідеміологічного режиму.

Подробнее


Архив новостей