ПАНСІОНАТ

3 вересня 2008 р., в день 12-річчя Центру, за сто метрів від Будинку з янголом було відкрито новий корпус Благодійного фонду «Майбутнє» - пансіонат для дітей та мам, які їх супроводжують. Проживання та 3-разове харчування в пансіонаті (як і лікування в Центрі) є безкоштовними.

Пансіонат – це восьмиповерховий лікувально-житловий комплекс загальною площею 5350 м2. Будівля обладнана пандусами та двома ліфтами. На першому поверсі розташована світла їдальня на 140 місць.

Також на першому поверсі розташовані два лікувальні басейни (загальною площею 30м2) для підводного (вертикального та горизонтального) витягу хребта.

На другому поверсі знаходяться кабінети лікарів (педіатра, невропатолога та логопедів); зал лікувальної фізкультури, оснащений сучасним обладнанням; зал занять за системою Монтессорі (ігрова форма навчання для розвитку уваги, мови, моторики, творчого та логічного мислення).

Шість поверхів, з третього по восьмий, віддано під житлові приміщення. Всього в пансіонаті 36 кімнат, кожна площею 30м2. Всі номери пансіонату розраховані на дві родини (дві мами та дві дитини). У кожному номері санвузол, балкон, дві підсобки, меблі для дітей та дорослих, холодильник та телевізор.

У дворі пансіонату зведено православну каплицю. Поруч у дворику є обладнаний дитячий майданчик.


<< Ноябрь 2022
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10
11 12 13 14 15
16 17 18 19 20
21 22 23 24 25
26 27 28 29 30НОВОСТИ

Центру - 25!!!
В честь этого события была открыта фотовыставка и проведён концерт в Одесской областной филармонии. Спасибо весм, кто остаётся с нами и помнит о Центре. 
***

Центру - 25!
На честь цієї події було відкрито фотовиставку та проведено концерт в Одеській обласній філармонії. Дякуємо всім, хто залишається з нами і пам'ятає про Центр.

Подробнее


Нам - 24 года!!! 3 сентября Детский реабилитационный центр им. Бориса Литвака празднует свой день рождения. От всей души поздравляем коллектив Центра, пациентов и людей, которые всегда находятся рядом с нами, помогают нам и верят в нас!
***

Нам - 24 роки!!! 3 вересня Дитячий реабілітаційний центр ім. Бориса Литвака святкує свій день народження. Від щирого серця вітаємо колектив Центру, пацієнтів і людей, які завжди знаходяться поруч з нами, допомагають нам і вірять в нас!


Подробнее


Дорогие пациенты! Рады сообщить, что с 13.07.2020 возобновляются курсы реабилитации. Детский реабилитационный центр им. Бориса Литвака будет работать, соблюдая санитарно-эпидемиологический режим.
---

Дорогі пацієнти! З радістю повідомляємо, що з 13.07.2020 поновлюються курси реабілітації. Дитячий реабілітаційний центр ім. Бориса Литвака буде працювати, дотримуючись санітарно-епідеміологічного режиму.

Подробнее


Архив новостей