Медична реабілітація

 

Програма ранньої діагностики та реабілітації:
 
Рання діагностика захворювань нервової системи та опорно-рухового апарату, що призводять до інвалідизації дітей та підлітків, передбачає консультативний огляд фахівцями (дитячий невролог, психіатр, окуліст, ортопед, лікар лікувальної фізкультури, вертеброневролог, логопед, корекційний педагог, психолог та ін.), інструментальні обстеження, ранній початок лікувально-реабілітаційних заходів, у тому числі у дітей першого року життя, включення Войта-терапії , ЛФК, масажу, апаратної фізіотерапії, медикаментозного лікування з метою максимального відновлення наслідків перинатальних ушкоджень нервової системи

   

Програма наступної реабілітації передбачає продовження базової неврологічної терапії з включенням ЛФК, масажу, фізіотерапії, медикаментозної терапії, корекцію виявленої соматичної патології з метою профілактики хронічних захворювань, комплексний медико-педагогічний підхід до дитини, а також робота з членами сім'ї;

     

 
Структура медичного підрозділу Центру включає такі відділення:
1. Лікувально-діагностичне;
2. Лікувально-реабілітаційне;
3. Відділення фізичної реабілітації;
4. Відділення корекційної педагогіки.

     

 

Фахівці Центру:
1. Дитячі неврологи;
2. Дитячий психіатр;
3. Дитячий ортопед;
4. Педіатри;
5. Офтальмолог;
6. Лікарі ультразвукової діагностики;
7. Лікарі функціональної діагностики;
8. Лікар-фізіотерапевт;
9. Вертеброневролог;
10. Методисти та інструктори з лікувальної фізкультури;
11. Фахівці з Войта-терапії;
12. Гідрокінезіотерапевт;
13. Логопеди;
14. Корекційні педагоги;
15. Психологи.
   
 Консультативно-діагностичне відділення:
- Консультації лікарів-фахівців для дітей з ураженням нервової системи від 1 міс до 15 років;
- Діагностичні обстеження: УЗД, НСГ, електрокардіографія, транскраніальна доплерографія, електроенцефалографія, електроміографія, спричинені потенціали мозку.

   

Лікувально-реабілітаційне відділення:
- масажний кабінет;
- бальнеотерапія;
- Фізіотерапевтичний кабінет: кріотерапія, НВЧ терапія, індуктотермія, вібротерапія, лікарський електрофорез, синусоїдальні модульовані струми, імпульсні струми за К.О. Семенової, електростимуляція артикуляційних м'язів по Щербакової, психомовна електростимуляція та ін.

   

 Відділення реабілітації рухів:
- кабінет Войта-терапії, кабінет Бобат-терапії;
- Зали для лікувальної фізкультури (з використанням лікувально-навантажувальних костюмів «Аделі», «Гравістат» та «Атлант» (костюми космонавтів), динамічних параподіумів, вертикалізаторів, різних тренажерів, роботизованої системи контролю рухів Lokomat та G-EO, «Локо-системи» "  та ін. ;
- Кімната сенсорної інтеграції;
- спортивний зал для реабілітації рухів, інвалідного спорту.
- Нейросенсорна кімната "Снузлін" фірми "Rehab and Medical";

   


<< Ноябрь 2022
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10
11 12 13 14 15
16 17 18 19 20
21 22 23 24 25
26 27 28 29 30НОВОСТИ

Центру - 25!!!
В честь этого события была открыта фотовыставка и проведён концерт в Одесской областной филармонии. Спасибо весм, кто остаётся с нами и помнит о Центре. 
***

Центру - 25!
На честь цієї події було відкрито фотовиставку та проведено концерт в Одеській обласній філармонії. Дякуємо всім, хто залишається з нами і пам'ятає про Центр.

Подробнее


Нам - 24 года!!! 3 сентября Детский реабилитационный центр им. Бориса Литвака празднует свой день рождения. От всей души поздравляем коллектив Центра, пациентов и людей, которые всегда находятся рядом с нами, помогают нам и верят в нас!
***

Нам - 24 роки!!! 3 вересня Дитячий реабілітаційний центр ім. Бориса Литвака святкує свій день народження. Від щирого серця вітаємо колектив Центру, пацієнтів і людей, які завжди знаходяться поруч з нами, допомагають нам і вірять в нас!


Подробнее


Дорогие пациенты! Рады сообщить, что с 13.07.2020 возобновляются курсы реабилитации. Детский реабилитационный центр им. Бориса Литвака будет работать, соблюдая санитарно-эпидемиологический режим.
---

Дорогі пацієнти! З радістю повідомляємо, що з 13.07.2020 поновлюються курси реабілітації. Дитячий реабілітаційний центр ім. Бориса Литвака буде працювати, дотримуючись санітарно-епідеміологічного режиму.

Подробнее


Архив новостей