GEO – system
 

В 2014 році наш центр отримав в подарунок GEO-system від Міністерства соціальної політики України

GEO – system являє собою сучасний автоматизований реабілітаційний пристрій для відновлення функції ходи, для реабілітації пацієнтів з порушеннями рухової функції нижніх кінцівок за допомогою локомоторної терапії. Система складається з рухомих механізмів з електричним приводом (2 рухомі опори для ніг), підтримуючи конструкції, включаючи страхувальні ремені для пацієнтів, панель управління та блок управління із використанням ПК. GEO переміщує ноги дитини відповідно до встановленої схеми, яка передбачена програмним забезпеченням. Ножні механізми відтворюють ходу на підлозі або піднімання чи опускання сходами. Перед початком реабілітації пацієнта закріплюють ременями до системи підтримки ваги тіла, яка фіксує дитину на протязі всієї реабілітації. Після того, як за допомогою затискувачів ноги закріплюються до ножної дошки, встановлюється відповідна програма реабілітації і здійснюється автоматична послідовність рухів. В залежності від діагнозу, пацієнт може приймати пасивну або активну участь у реабілітації. Інтегровані датчики дають можливість вести кількісний облік та оцінювати ефективність проведення процедури.

В цьому році в будівлі нашого центру по незалежних від нас причин, неодноразово, відбувалося непланове вимкнення електроенергії. В зв’язку цим в механізмі апарату відбувався збій і GEO-system потребувала неодноразового ремонту, так як з апаратом не встановлено джерело безперебійного живлення. На даний час для безпечної роботи GEO-system нам необхідне джерело безперебійного живлення 8000 Вт, який коштує приблизно 180000 грн.
 

Lokomat
 

У 2012 році від Міністерства соціальної політики України в дар нашому центру було передано реабілітаційний комплекс Lokomat Pro. Це роботизований комплекс для локомоторної терапії з розширеним зворотнім зв'язком. Можливості апарата дозволяють працювати з дітьми з важкими руховими порушеннями, корегуя вплив вертикального положення на м’язовий тонус пацієнтів. В процесі установки програми тренування ходи в ортезах є можливість задати оптимальну амплітуду руху в суглобах нижніх кінцівок дитини. Дані показники фіксуються програмою і аналізуються в процесі роботи інструктором-оператором. Синхронізація крокових рухів зі швидкістю бігової доріжки при контакті підошовної частини стопи з опорною поверхнею дозволяє змоделювати всі фази кроку, а контроль показників супротиву зі сторони гіперактивних м’язових груп дозволяє зберегти максимальну ступінь включення пацієнта в процес ходи. Підбір інтерактивних вправ мотивує дитину до змін напряму руху і їх інтенсивності.

З 2012 року в Lokomat Pro було проведено 9100 процедур. Наш центр намагається надати допомогу великій кількості дітей з патологією нервової системи і опорно-рухового апарату. Lokomat відіграє велику роль в реабілітації дітей з важкими руховими порушеннями, корегуя вплив вертикального положення на м’язовий тонус пацієнтів. Для того щоб дане реабілітаційне обладнання продовжувало працювати в такому інтенсивному режимі, необхідно регулярно проводити профілактичні огляди, які надаються тільки виробниками (Hocoma, Швейцарія). На даний час вищевказаний апарат потребує технічного обслуговування в розмірі 300 000 грн. Якщо не проводити вищевказаної роботи, система може вийти з ладу на довгий час і її ремонт буде коштувати значно дорожче. 


<< Февраль 2023
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10
11 12 13 14 15
16 17 18 19 20
21 22 23 24 25
26 27 28НОВОСТИ

Центру - 25!!!
В честь этого события была открыта фотовыставка и проведён концерт в Одесской областной филармонии. Спасибо весм, кто остаётся с нами и помнит о Центре. 
***

Центру - 25!
На честь цієї події було відкрито фотовиставку та проведено концерт в Одеській обласній філармонії. Дякуємо всім, хто залишається з нами і пам'ятає про Центр.

Подробнее


Нам - 24 года!!! 3 сентября Детский реабилитационный центр им. Бориса Литвака празднует свой день рождения. От всей души поздравляем коллектив Центра, пациентов и людей, которые всегда находятся рядом с нами, помогают нам и верят в нас!
***

Нам - 24 роки!!! 3 вересня Дитячий реабілітаційний центр ім. Бориса Литвака святкує свій день народження. Від щирого серця вітаємо колектив Центру, пацієнтів і людей, які завжди знаходяться поруч з нами, допомагають нам і вірять в нас!


Подробнее


Дорогие пациенты! Рады сообщить, что с 13.07.2020 возобновляются курсы реабилитации. Детский реабилитационный центр им. Бориса Литвака будет работать, соблюдая санитарно-эпидемиологический режим.
---

Дорогі пацієнти! З радістю повідомляємо, що з 13.07.2020 поновлюються курси реабілітації. Дитячий реабілітаційний центр ім. Бориса Литвака буде працювати, дотримуючись санітарно-епідеміологічного режиму.

Подробнее


Архив новостей